Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 24. mája 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Bratislava chce vytvoriť informačný systém za 3,1 mil. eur

Zdroj: SITA, redaktor: red, pridané: 14.10.2013

Systém by mal zabezpečiť integráciu elektronických služieb bratislavskej samosprávy do celkovej architektúry eGovernmentu SR.
Bratislava chce vytvoriť informačný systém za 3,1 mil. eur
Zdroj obrázku: Dreamstime.com/free
 

Bratislava chce vytvoriť integrovaný informačný systém pre samosprávu v rámci projektu Elektronizácia služieb bratislavskej samosprávy. Predpokladaná hodnota zákazky je 3,1 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z Dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie. Predmetom zákazky je analýza, dizajn riešenia, vývoj, testovanie, nasadenie systému a podpora vrátane dodávky hardvérovej a softvérovej infraštruktúry a taktiež servisná podpora. Systém by mal zabezpečiť integráciu elektronických služieb bratislavskej samosprávy do celkovej architektúry eGovernmentu SR, komunikáciu s centrálnymi registrami a Ústredným portálom verejnej správy.

Zadávateľ stanovil lehotu trvania zákazky od 2. januára 2014 do 30. septembra 2015, pričom požaduje zábezpeku vo výške 75 tis. eur. Predmet zákazky bude financovaný z Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Bratislavský kraj, zo štátneho rozpočtu a z rozpočtu Bratislavy.

Verejný obstarávateľ požaduje od uchádzačov vyjadrenie banky alebo pobočky zahraničnej banky, ktoré nie je staršie ako tri mesiace ku dňu uplynutia lehoty na predkladanie ponúk. Banka by v ňom mala potvrdiť, že uchádzač od 1. januára 2012 až do dňa vystavenia potvrdenia bol schopný plniť svoje finančné záväzky, nebol a nie je v nepovolenom debete, v prípade splácania úveru dodržiaval a dodržuje splátkový kalendár a jeho bežný účet nie je a ani nebol predmetom exekúcie. Zároveň by mal uchádzač predložiť čestné vyhlásenie, že nemá účty ani záväzky v iných bankách. Ďalšou podmienkou je prísľub banky alebo pobočky zahraničnej banky, že v prípade potreby poskytne uchádzačovi úver vo výške minimálne 200 tis. eur. Záujemca musí zdokladovať, že dosiahol obrat v oblasti, ktorá sa týka predmetu zákazky spolu za posledné tri hospodárske roky vo výške minimálne 1 mil. eur bez DPH. Hlavné mesto SR Bratislava vyžaduje od uchádzačov aj rozsiahlu technickú spôsobilosť.

Zadávateľ sa rozhodol, že nepoužije elektronickú aukciu. Súťaž je otvorená a o víťazovi rozhodne najnižšia cena. Ponuky alebo žiadosti o účasť môžu záujemcovia predkladať do 4. novembra tohto roku.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:
Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 7 rokmi
Štátna francúzska automobilka Renault rozšírila nový typový rad Twingo o mimoriadne temperamentné prevedenie R.S. (Renault Sport).
pred 4 rokmi
Nežný, vtipný, duchaplný a melancholický film plný krásy a ľudskosti.
pred 6 rokmi
Hlavnou postavou dokumentu je slovenská muzikantka a herečka Dorota Nvotová (znám z filmov Děvčátko, Perníková věž alebo z komédie O život) a jej nepálske alter ego Fulmaya.
pred 5 rokmi
Sviatok svätých Cyrila a Metoda si pripomenú cez víkend na Slovensku na viacerých miestach.
pred 4 rokmi
Rituálne vraždy, zlovestné listy, zmyselná Barcelona – to je strhujúci mysteriózny triler plný šifier a stredovekých odkazov s názvom Hadie listiny, ktorý vyšiel v mesiaci október vo vydavateľstve Plus.
pred 7 rokmi
Celoživotné priateľstvá a vzťahy sa ocitajú na rázcestí a hodnoty spoločenstva, skutočné aj predstierané, sú podrobené skúške...
pred 7 rokmi
Za vysokým tehlovým múrom vás obklopí zvláštny pokoj – oáza košatých stromov, utešených uličiek a hlavne množstvo hrobiek a pomníkov.
pred 8 rokmi
Fiat 500 First Edition model populárnej „päťstovky“ určenej výhradne pre čínsky trh a jeho grafiku navrhli piati čínski umelci.
pred 7 rokmi
Život ľudí bez domova mapuje výstava fotografií s názvom Môj domov ulica, ktorej vernisáž sa koná v stredu 10. októbra o 17:00 h. na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave.
pred 7 rokmi
Na 18. ročníku festivalu sa od 28. septembra do 3. októbra predstaví 23 divadiel z 10 krajín Európy.

 
 
 

NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
Desmod prichádza s absolútnou novinkou!
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT
štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT