Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 25. mája 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Prezentujte sa na súbore Jarných priemyselných veľtrhov v Prahe

Zdroj: TS Server.sk, redaktor: redakcia , pridané: 04.02.2015

V termíne 21. - 23. apríla 2015 sa bude konať veľtrh FOR ENERGO.
Prezentujte sa na súbore Jarných priemyselných veľtrhov v Prahe
Zdroj obrázku: TS Server.sk
 

V termíne 21. - 23. apríla 2015 sa bude konať veľtrh FOR ENERGO, ktorý je v novom jarnom termíne veľmi vhodne doplnený o veľtrhy orientované na odbory strojárenskej technológie, povrchové úpravy, automatizácie a technológie zvárania, spájkovanie a lepenie.

Hlavným cieľom organizátora veľtrhov je vytvoriť jedno miesto pre stretnutie odborníkov z týchto odborov a zároveň ponúknuť jedno miesto pre predstavenie noviniek a trendov z jednotlivých oblastí v PVA EXPO PRAHA Letňany.

Prečo sa zúčastniť veľtrhu v Prahe

Potenciálne vystavovatelia majú novo príležitosť sa prezentovať na súbore 5 veľtrhov. Primárnym cieľom organizátora je vytvoriť jedno miesto pre stretávanie odborníkov z priemyselných oblastí a pre prezentáciu všetkých priemyselných výrobkov, technológií a služieb.

Jednotliví vystavovatelia iste bezpochyby ocenia veľmi ústretovú cenovú politiku, s ktorou prichádza organizátor týchto veľtrhov. Veľkú pozornosť kladie organizátor aj na propagáciu vystavujúcich firiem, môže ponúknuť klasickú podporu v podobe PR článkov, až po propagáciu na webových stránkach, využitie mobilných aplikácií a tiež možnosti zviditeľnenia pomocou bilbordov za exkluzívne ceny.

Navyše Praha je už tradične miestom stretnutia špičkových odborníkov, obchodníkov a predstaviteľov verejnej správy. Tomuto faktu tiež prispieva, že je areál PVA EXPO PRAHA výborne dopravne dostupný nielen pre návštevníkov, ale aj pre vystavovateľov. Nachádza sa na konečnej stanici metra, má ideálne napojenie na diaľnicu a obchvaty hlavného mesta, vrátane parkoviska v areáli a ďalšie odstavné parkovisko v blízkosti.

Cenová politika organizátora, bonusy

Organizátor prichádza s veľmi ústretovou a priaznivou cenou za výstavnú plochu, od 1 600 Kč / m2. Prezentácia objemných strojov je veľmi nákladnou záležitosťou, aj to sa rozhodol organizátor zohľadniť a pripravil pre vystavovateľov špeciálnu cenovú ponuku. Nezanedbateľným bonusom je tiež ľubovoľný počet čestných vstupeniek zadarmo, v tlačenej alebo elektronickej podobe.

Veľtrhom udelené záštity

Záštitu nad veľtrhmi prevzali napr. Ministerstvo priemyslu a obchodu, České vysoké učení technické v Prahe, Českomoravská elektrotechnická asociácia, Elektrotechnický zväz český a okrem iného aj Zväz priemyslu a dopravy, ktorý vyhlásil rok 2015 rokom priemyslu a technického vzdelávania. Táto akcia má predovšetkým zvýšiť záujem verejnosti o priemysel ako moderná súčasť ekonomiky 21. storočia a poukázať na technické odbory. Jedná sa o celoročnú kampaň, ktorá je zložená z radu aktivít a aj priemyselné veľtrhy sa rozhodli aktívne zapojiť.

Prvý náhľad do radov vystavovateľov

V súčasnej dobe je prihlásený rad významných firiem ako je ABB, Elektro-Praga, ktorá je jedným z najväčších výrobcov domového elektroinštalačného materiálu, Atas elektromotory Náchod, ktorý vyrába ako elektromotory pre všeobecné použitie, tak aj "zákaznícke" motory, konštrukčne prispôsobené účelu použitia, ELKO EP, spoločnosť, ktorá je jedným z lídrov na trhu ako v oblasti modulových prístrojov, tak aj v inteligentnej elektroinštalácii, Enika, jeden z najvýznamnejších výrobcov systémov bezdrôtového ovládania s vlastnou vývojovou základňou, Hakel, radiaci sa medzi popredných výrobcov zvodičov, priekopník v oblasti automatizačnej techniky, spoločnosť IFM electronic, ktorá vyvíja, vyrába a distribuuje senzory, riadiace prvky a systémy pre priemyselnú automatizáciu po celom svete, Nedelko, dovozca a distribútor kvalitných elektrotechnických materiálov, elektronických komponentov, označovacích a bezpečnostných riešení a tiež LED osvetlenie, NOARK, celosvetová firma s globálnym pôsobením zaoberajúca sa vývojom, výrobou a distribúciou elektrotechnických prístrojov a komponentov, Omnitron, zaisťujúce dodávku kvalitných batérií, akumulátorov a elektronických komponentov vrátane súvisiacich služieb a rad ďalších.

Areál PVA EXPO PRAHA prešiel za posledné 2 roky radom zmien

Tou najvýznamnejšou bolo bezpochyby vybudovanie nových hál 3 a 4 o celkovej ploche 8 200 m2, ktoré sú vybavené moderným plynovým vykurovaním s cirkuláciou teplého vzduchu, normovaným osvetlením a najmodernejšími prvkami protipožiarnej ochrany. Nosné oceľové rámy sú dimenzované na preťaženie až 100 kg na 1 meter dĺžky a umožňujú tak bezproblémové zavesenie rôznych konštrukcií podľa potrieb vystavovateľov. Obe haly sú prepojené vstupnou halou s rozlohou 1 600 m2. Rekonštrukciou tiež prešli odpočinkové zóny, kaviarne, reštaurácie, toalety a technické zázemie areálu. V areáli PVA EXPO PRAHA sa začiatkom roka 2015 plánuje kolaudácia novej konferenčnej sály, ktorá má kapacitu cca 600 osôb, umožňujúca realizáciu veľkých konferencií či ďalších aktivít. Existujúce konferenčné priestory prešli tiež nevyhnutnou rekonštrukciou a ponúkajú priestory: 2 sály s kapacitou 45 osôb a 1 sála s kapacitou 120 osôb. Samozrejme v prípade záujmu je tiež možné postaviť mobilné sály.

Bližšie informácie vrátane prihlášok na jednotlivé veľtrhy nájdete na www.prumysloveveletrhy.cz.
ABF, as, Mimoňská 645, 190 00 Praha 9, tel: +420 225 291 136, e-mail: prumysl@abf.cz
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:Dnes.Server.sk
Dnešné horúce témy »


autorizovaný architekt-projektovanie v stavební...
Translata ponúka svojim klientom vyhotovenie pr...Sú tu pre Vás ľahko dostupné pôžičky od 400 Eur...


194 000.00 €
Na predaj rodinný dom, rozloha 176 m2, novostavba
162.00 € /mesiac
Na prenájom kancelársky priestor, rozloha 13 m2
135 000.00 €
Na predaj byt, 2 izby, rozloha 60 m2, balkón, l...

Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 5 rokmi
Susie Wolffová mu oponuje
pred 3 rokmi
Autorská režisérska dvojica bratov Dardennovcov už pravidelne každý tretí rok svojim divákom prináša nové celovečerné filmy, za ktoré získava prestížne filmové ocenenia.
pred 14 rokmi
Kórejská automobilka Daewoo ešte pred problematickým obdobím minulých rokov predstavila svetu pomerne úspešný model nižšej strednej triedy Nubira...
pred 6 rokmi
Hoci má červený melón sladkú chuť, v porovnaní so žltým melónom obsahuje menej cukru. 100g kúska červeného melónu má približne len 25 kilokalórií.
pred 7 rokmi
Bájne tvory, na ktoré už pomaly zabúdame, aj napriek tomu, že ich pôvod je mnohokrát zaujímavejší ako samotný tvor...
pred 5 rokmi
Štát si v agentúre, ktorá bude mať formu akciovej spoločnosti, ponechá podiel minimálne 70 %.
pred 6 rokmi
Box Platinum Collection formácie Genesis prináša na troch CD výber toho najzásadnejšieho, čo táto kapela vyprodukovala.
pred 4 rokmi
Za peniaze si šťastie nekúpiš. Ale môžeš si za ne kúpiť nezabudnuteľnú letnú dovolenku.
pred 10 rokmi
“Myslím si, že niekedy... sa rozprávky stanú skutočnosťou.“ - Carrie Bradshawová
pred 10 rokmi
Tabakový dym, obsahuje veľké množstvo jedov, ktoré môžu poškodiť srdce a cievy.

 
 
 

NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
Desmod prichádza s absolútnou novinkou!
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT
štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT