Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 24. mája 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Prokuratúra chce nakúpiť počítače a licencie za 1,6 mil. eur

Zdroj: SITA, redaktor: red, pridané: 09.10.2013

Obstaraný hardvér a softvér by mal zabezpečiť poskytovanie služieb eGovernmentu.
Prokuratúra chce nakúpiť počítače a licencie za 1,6 mil. eur
Zdroj obrázku: SXC/free
 

Generálna prokuratúra chce nakúpiť nové počítače s príslušenstvom v predpokladanej hodnote 1,6 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z Dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie. Predmetom zákazky je dodávka vybraného hardvérového vybavenia a súvisiacich softvérových licencií, v rámci ktorej zadávateľ nakúpi a inštaluje IT infraštruktúru. Prostredníctvom nej sa budú poskytovať služby eGovernmentu.

Súčasťou predmetu zákazky sú licencie softvéru na zabezpečenie vysokej dostupnosti databázových a aplikačných serverov, licencie pre systém zálohovania dát, licencie operačných systémov pre vybrané aplikačné a databázové servery, hardvérové a softvérové komponenty pre digitalizačné pracoviská rezortu prokuratúry, pracovné stanice a notebooky pre zamestnancov rezortu prokuratúry, diskové polia typu NAS pre okresné prokuratúry, komponenty na elektronický podpis.

Dodávka sa uskutoční v rámci projektu Elektronické služby Generálnej prokuratúry SR. Zadávateľ stanovil lehotu na dokončenie zákazky v trvaní 24 mesiacov a požaduje zábezpeku vo výške 48 tis. eur. Podmienkou účasti je predloženie vyjadrenia banky alebo pobočky zahraničnej banky, ktoré nie je staršie ako tri mesiace ku dňu predloženia ponuky, o schopnosti uchádzača plniť finančné záväzky. Vo vyjadrení banka potvrdí, že uchádzač za predchádzajúce tri roky, nie je a ani nebol v nepovolenom prečerpaní, v prípade splácania úveru dodržuje splátkový kalendár a jeho bežný účet nie je a ani nebol predmetom exekúcie.

Verejný obstarávateľ požaduje prehľad o dosiahnutom obrate uchádzača za posledné tri hospodárske roky, ktorého súhrnná výška za sledované obdobie musí byť minimálne 2,4 mil. eur. Ďalšou podmienkou je predloženie zoznamu dodávok za posledné tri roky. Uchádzač musí preukázať dodávky tovaru rovnakého alebo obdobného charakteru minimálne na piatich projektoch v celkovej hodnote najmenej 500 tis. eur bez DPH. Hodnota dodaných tovarov jednotlivo na týchto piatich projektoch musí byť minimálne 30 tis. eur bez DPH. Zadávateľ sa rozhodol využiť elektronickú aukciu, pričom o víťazovi rozhodne najnižšia cena. Ponuky alebo žiadosti o účasť môžu záujemcovia predkladať do 18. novembra tohto roka.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:
Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 5 rokmi
Veľká radosť však trvá iba chvíľu, pretože s príchodom Annabelle do rodiny zamilovaného páru sa všetko mení v drámu.
pred 6 rokmi
Dôležitou zásadou bezpečnej jazdy v hmle je dodržanie dostatočného odstupu za vozidlom pred vami. Ideálnym rozstupom sú 3 až 4 sekundy. Vzdialenosť si zmeriate jednoducho.
pred 8 rokmi
Dvanásťčlenná porota uznala amerického kardiológa Conrada Murrayho vinného z neúmyselného zabitia svetoznámeho speváka Michaela Jacksona.
pred 3 rokmi
Ak chcete využívať slnečnú energiu, zvoľte THERMO|SOLAR
pred 4 rokmi
Organizácia WikiLeaks zverejnila na svojej webovej stránke dokumenty, podľa ktorých Spojené štáty sledovali japonských vládnych činiteľov a tamojšie spoločnosti. Oznámila to dnes agentúra AP.
pred 3 rokmi
Už 2. ročník prehliadky Scandi, ktorý prináša najnovšie filmy z Nórska, Švédska, Fínska, Dánska a Islandu, prebieha od 20. do 24. januára na Slovensku.
pred 7 rokmi
České vydavateľstvo Supraphon vydá 16. novembra dokumentárny film o zosnulom hudobníkovi Karlovi Krylovi z roku 1993.
pred 7 rokmi
V piatok 10. februára zaspieval Adam Ďurica v programe Legendy popu skladbu Mám ťa rád od Karola Duchoňa.
pred 5 rokmi
Nová Škoda Octavia bude onedlho prvý raz aj s pohonom na zemný plyn.
pred 5 rokmi
Systém tráviaceho traktu prepraví počas cca 75 rokov asi 30 ton jedla a 50 000 litrov tekutín. Aby stále dobre fungoval, treba sa oň aj starať.

 
 
 

NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
Desmod prichádza s absolútnou novinkou!
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT
štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT