Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 19. augusta 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Prokuratúra chce nakúpiť počítače a licencie za 1,6 mil. eur

Zdroj: SITA, redaktor: red, pridané: 09.10.2013

Obstaraný hardvér a softvér by mal zabezpečiť poskytovanie služieb eGovernmentu.
Prokuratúra chce nakúpiť počítače a licencie za 1,6 mil. eur
Zdroj obrázku: SXC/free
 

Generálna prokuratúra chce nakúpiť nové počítače s príslušenstvom v predpokladanej hodnote 1,6 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z Dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie. Predmetom zákazky je dodávka vybraného hardvérového vybavenia a súvisiacich softvérových licencií, v rámci ktorej zadávateľ nakúpi a inštaluje IT infraštruktúru. Prostredníctvom nej sa budú poskytovať služby eGovernmentu.

Súčasťou predmetu zákazky sú licencie softvéru na zabezpečenie vysokej dostupnosti databázových a aplikačných serverov, licencie pre systém zálohovania dát, licencie operačných systémov pre vybrané aplikačné a databázové servery, hardvérové a softvérové komponenty pre digitalizačné pracoviská rezortu prokuratúry, pracovné stanice a notebooky pre zamestnancov rezortu prokuratúry, diskové polia typu NAS pre okresné prokuratúry, komponenty na elektronický podpis.

Dodávka sa uskutoční v rámci projektu Elektronické služby Generálnej prokuratúry SR. Zadávateľ stanovil lehotu na dokončenie zákazky v trvaní 24 mesiacov a požaduje zábezpeku vo výške 48 tis. eur. Podmienkou účasti je predloženie vyjadrenia banky alebo pobočky zahraničnej banky, ktoré nie je staršie ako tri mesiace ku dňu predloženia ponuky, o schopnosti uchádzača plniť finančné záväzky. Vo vyjadrení banka potvrdí, že uchádzač za predchádzajúce tri roky, nie je a ani nebol v nepovolenom prečerpaní, v prípade splácania úveru dodržuje splátkový kalendár a jeho bežný účet nie je a ani nebol predmetom exekúcie.

Verejný obstarávateľ požaduje prehľad o dosiahnutom obrate uchádzača za posledné tri hospodárske roky, ktorého súhrnná výška za sledované obdobie musí byť minimálne 2,4 mil. eur. Ďalšou podmienkou je predloženie zoznamu dodávok za posledné tri roky. Uchádzač musí preukázať dodávky tovaru rovnakého alebo obdobného charakteru minimálne na piatich projektoch v celkovej hodnote najmenej 500 tis. eur bez DPH. Hodnota dodaných tovarov jednotlivo na týchto piatich projektoch musí byť minimálne 30 tis. eur bez DPH. Zadávateľ sa rozhodol využiť elektronickú aukciu, pričom o víťazovi rozhodne najnižšia cena. Ponuky alebo žiadosti o účasť môžu záujemcovia predkladať do 18. novembra tohto roka.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:
Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 3 rokmi
Aj keď si pravidelne umývate zuby, nie vždy dosiahnete efekt, ktorý požadujete. Vždy čisté zuby sa nedajú zaručiť. Treba však urobiť všetko preto, aby ste mali čisté zuby čo najdlhšiu dobu. Ako to však docieliť?
pred 7 rokmi
Prešovská trojica housových dídžejov Back2Love prináša už vyše roka každý mesiac housové párty, na ktorých vystupujú poprední housoví DJ´s nielen zo Slovenska.
pred 6 rokmi
Čoskoro sa ukáže, že v Prahe je našťastie okrem Pražského Jezuliatka i mnoho ďalších bytostí, ktoré sú schopné konať zázraky.
pred 8 rokmi
Renault Frendzy, interne označovaný ako Z27, je nositeľom novej dizajnérskej filozofie značky.
pred 6 rokmi
Máte radi Pink Floyd a chcete počuť legendárne hity Money či Time naživo? Máte jedinečnú príležitosť. Do Bratislavy sa vracia najznámejšia a najúspešnejšia revivalová kapela na svete - The Australian Pink Floyd Show.
pred 6 rokmi
Ste hladí? Po skonzumovaní jedného z rekordných jedál určite nebudete.
pred 7 rokmi
Americká pop-rocková skupina Bon Jovi v celosvetovej premiére predstavila novú skladbu Because We Can, ktorá je prvým singlom z jej pripravovaného štúdiového albumu What About Now.
pred 12 rokmi
Step aerobik využíva stupienok, ktorý má variabilnú výšku 10-25 cm.
pred 8 rokmi
Prešovská skupina Chiki liki tu-a odštartuje 16. septembra medzinárodné turné, počas ktorého sa okrem Slovenska predstaví v ďalších ôsmich krajinách.
pred 14 rokmi
Ešte sa ani nestihli poriadne spamätať zo svojho veľmi úspešného svetového turné a už sú späť na scéne. Po úspešnom minuloročnom albume a následnej šnúre koncertov po celom svete, prichádza írska formácia U2 na trh s DVD, na ktorom diváci nájdu zázna

 
 
 

NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
Desmod prichádza s absolútnou novinkou!
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT
štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT