Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 25. marca 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Prokuratúra chce nakúpiť počítače a licencie za 1,6 mil. eur

Zdroj: SITA, redaktor: red, pridané: 09.10.2013

Obstaraný hardvér a softvér by mal zabezpečiť poskytovanie služieb eGovernmentu.
Prokuratúra chce nakúpiť počítače a licencie za 1,6 mil. eur
Zdroj obrázku: SXC/free
 

Generálna prokuratúra chce nakúpiť nové počítače s príslušenstvom v predpokladanej hodnote 1,6 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to z Dodatku k Úradnému vestníku Európskej únie. Predmetom zákazky je dodávka vybraného hardvérového vybavenia a súvisiacich softvérových licencií, v rámci ktorej zadávateľ nakúpi a inštaluje IT infraštruktúru. Prostredníctvom nej sa budú poskytovať služby eGovernmentu.

Súčasťou predmetu zákazky sú licencie softvéru na zabezpečenie vysokej dostupnosti databázových a aplikačných serverov, licencie pre systém zálohovania dát, licencie operačných systémov pre vybrané aplikačné a databázové servery, hardvérové a softvérové komponenty pre digitalizačné pracoviská rezortu prokuratúry, pracovné stanice a notebooky pre zamestnancov rezortu prokuratúry, diskové polia typu NAS pre okresné prokuratúry, komponenty na elektronický podpis.

Dodávka sa uskutoční v rámci projektu Elektronické služby Generálnej prokuratúry SR. Zadávateľ stanovil lehotu na dokončenie zákazky v trvaní 24 mesiacov a požaduje zábezpeku vo výške 48 tis. eur. Podmienkou účasti je predloženie vyjadrenia banky alebo pobočky zahraničnej banky, ktoré nie je staršie ako tri mesiace ku dňu predloženia ponuky, o schopnosti uchádzača plniť finančné záväzky. Vo vyjadrení banka potvrdí, že uchádzač za predchádzajúce tri roky, nie je a ani nebol v nepovolenom prečerpaní, v prípade splácania úveru dodržuje splátkový kalendár a jeho bežný účet nie je a ani nebol predmetom exekúcie.

Verejný obstarávateľ požaduje prehľad o dosiahnutom obrate uchádzača za posledné tri hospodárske roky, ktorého súhrnná výška za sledované obdobie musí byť minimálne 2,4 mil. eur. Ďalšou podmienkou je predloženie zoznamu dodávok za posledné tri roky. Uchádzač musí preukázať dodávky tovaru rovnakého alebo obdobného charakteru minimálne na piatich projektoch v celkovej hodnote najmenej 500 tis. eur bez DPH. Hodnota dodaných tovarov jednotlivo na týchto piatich projektoch musí byť minimálne 30 tis. eur bez DPH. Zadávateľ sa rozhodol využiť elektronickú aukciu, pričom o víťazovi rozhodne najnižšia cena. Ponuky alebo žiadosti o účasť môžu záujemcovia predkladať do 18. novembra tohto roka.
Server.sk v iOS Server.sk v Androide
 
 

Diskusia k článku

Tvoje meno:

Komentár:
Ďalší obsah siete Server.sk


Vyberáme z archívu ...

pred 5 rokmi
Herečka, ktorej sestra trpí bipolárnou poruchou osobnosti, si myslí, že ľudia by sa nemali báť hovoriť nahlas o svojich problémoch.
pred 12 rokmi
Akákoľvek pohybová činnosť vykonávaná pravidelne a v dostatočne dlhej dobe má vplyv na niektoré systému v ľudskom organizme.
pred 5 rokmi
Lotus Elise S Cup R je odvodený od Elise s motorom 1,6 l, prvý krát je však preplňovaný Elise S.
pred 4 rokmi
Prehistorická ryba druhu Microbrachius dicki, ktorá žila pred približne 385 miliónmi rokov, sa rozmnožovala pomocou vnútorného oplodnenia.
pred 7 rokmi
Brzobohatého posledný film Vrásky z lásky sa vracia do kín. Snímku premietnu 18. septembra v sieti kín Cinemax.
pred 9 rokmi
V zimnom, či prechodnom období, pri prudkých zmenách počasia, alebo pri extrémnych výkyvoch teploty vzduchu vonku a v miestnosti...
pred 5 rokmi
Nová filmová adaptácia románu F. Scotta Fitzgeralda Veľký Gatsby vznikla vďaka nápaditej mysli scenáristu, producenta a režiséra Baza Luhrmanna.
pred 8 rokmi
Mimoriadne ekologická limuzína producenta z Taiwanu
pred 6 rokmi
Informáciu zatiaľ kompetentní oficiálne nepotvrdili, no viaceré svetové filmové médiá sa odvolávajú na dôveryhodné zdroje.
pred 7 rokmi
Oslavu Medzinárodného dňa rodín odštartoval v sobotu 5. mája Deň rodiny v Košiciach a pokračuje v ďalších 20-ich mestách a obciach Slovenska do 10. júna.

 
 
 

NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
Desmod prichádza s absolútnou novinkou!
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT
štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT